Hakkımda

12 Ocak 1990 Bursa doğumlu. 2008 yılında Balıkesir Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünü okumak ile başlayan üniversite hayatı 2013 yılında Farabi Öğrenci Değişim programıyla Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine geçiş yapmasıyla devam etti. Üniversiteye başladığı yıldan bu yana bölümü içinde %10’a girerek 4. ,6. ve 3.olarak başarılar kazandı; üniversiteyi onur belgesi alarak bitirdi. Lisansını ‘İnsan Kaynaklarında İşe Alım Süreçleri ve Verimlilik’ konulu tez üzerine yazarak bitirmiştir. 2014 yılında başladığı Uludağ Üniversitesinde İşletme bölümü İnsan Kaynakları alanında yüksek lisansını da onur öğrencisi olarak tamamlamıştır.

2010 yılında üniversiteye devam ederken geleceğin sosyal sorumlu liderlerini yetiştirmek için kurulmuş bir sivil toplum örgütü olan YGA’ ya 50.000 aday arasından seçilip lider yetiştirme projesinde yer aldı.

2011 yılında okuduğu üniversitenin yerel bir gazetesinde Köşe Yazısı yazmaya başlayarak yazarlık hayatına ilk adımını attı. Ve daha sonra Genc.im Gençlik Platformunda yazılarının devamlılığını sağladı.

Üniversiteye devam ederken aynı zamanda yaz dönemlerinde turizm ve otomotiv sektörünün lider firmalarının İnsan Kaynakları departmanında staj yaptı. Kısaca staj; takım çalışmasına yatkınlık, motivasyon ve bazı teknik bilgileri öğrenme konusunda deneyim sahibi olmasını ve 2012 yılında öğrenmeye başladığı Fransızca’nın temellerini atmasını sağladı.

2013 yılında üniversiteyi bitirince İngiltere’ye giderek St. Giles International School’da yabancı dil eğitimini tamamladı. Yeni yerler, yeni kültürler, yeni arkadaşlıklar, özgüven, olgunluk, dünyanın yüzlerce yerinden edinilen dostluklar hayata atacağı adımları biraz daha sağlamlaştırdı.

İnsan Kaynakları alanında çalışmaya 2014 Eylül ayı itibariyle; Otomotiv, enerji, ısı, sigorta ve turizm alanlarında faaliyet gösteren Beyçelik Holding bünyesindeki otomotiv sektörünün lider firması Beyçelik Gestamp’da başladı. İşe Alım Uzmanı olarak tüm işe alım ve yerleştirme süreçlerini takip etmekte ve bu alanda çalışmaya devam etmektedir.

Çalışmalarına ek olarak Harekete Geç Online Programı Platformunda çok değerli Yasemin Sungur öğrencisi olarak gelişimine devam etmektedir. Kitap ile sohbet etkinliğinde aktif katılımcıdır. Aynı zamanda Bursa Büyükşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği konservatuar öğrencisi olup ve koro ekibinde çalışmalar sürdürmektedir.

Üç tutkusu vardır mesleğinde; öğrenmek, yapmak ve yazmak.

Başarılı bir kariyer yolculuğunda, geniş deneyimi olan bir takımın parçası olarak, her geçen gün yaptığı işten mutluluk duyarak çalışmak, onun için çalışmalarına devam etmek için önemli bir nedendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir